e-mail: marie.kocianova@msboskovice.cz

MŠ Na Dolech

Na Dolech

Mateřská škola ul. Na Dolech se nachází v klidné části města, v zástavbě rodinných domků, v blízkosti centra Boskovic. V suterénu školy se nachází krytý bazén s vyhřívanou vodou pro předplavecký výcvik dětí.

Název školního vzdělávacího programu :
VODA JE NÁŠ KAMARÁD, BUDEME SI SPOLU HRÁT.
více o škole

Fotografie z běžných činností dětí - viz. třídy

• Obrázek článku Zápis do MŠ

MŠ Na Dolech 14. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Zápis do MŠ proběhne ve středu 15.5.2024 od 8.00 - 16.00 hodin. Těšíme se na Vás.

• Obrázek článku Vystoupení dětí v ALZHEIMER HOME

MŠ Na Dolech 12. 05. 2024 | Marie Kociánová

V pátek 10. května vystoupily děti ze třídy želviček s jarním pásmem v Alzheimer home. Zpestřily tak všední dny všem klientům i zaměstnancům.

• Obrázek článku Divadlo Šikulka

MŠ Na Dolech 12. 05. 2024 | Marie Kociánová

6. května naši školku navštívilo maňáskové divadlo Šikulka. Děti shlédly tři pohádky s ponaučením.

• Obrázek článku ,,Namaluj vizi na proměnu obce či města..."

MŠ Na Dolech 28. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Ve středu 24. dubna proběhlo slavností vyhlášení výherců výtvarné soutěže ,,Namaluj vizi na proměnu obce či města...". Vernisáž a předání cen se uskutečnilo v Penzionu - DPS, Boskovice. Gratulujeme jedné z výherkyň ze třídy žabiček, která si cenu osobně převzala. Děkujeme také rodičům dětí, které malovaly obrázky, za podporu při předávání na vernisáži a všem dětem za účast v soutěži.

• Obrázek článku Jižní Morava čte

MŠ Na Dolech 28. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Děti ze třídy žabiček a delfínků obdržely diplom za účast ve výtvarné soutěži ,,Nekonečný svět fantazie".

• Obrázek článku Sběrný dvůr

MŠ Na Dolech 14. 04. 2024 | Marie Kociánová

Během měsíce dubna navštívili předškoláci sběrný dvůr Boskovice - Doubravy. Děti se dozvěděly, jaký odpad se do sběrného dvora může dovézt. Nechyběla ani ukázka nakládací techniky.

• Obrázek článku Předškoláci na ZŠ Slovákova

MŠ Na Dolech 14. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

• Obrázek článku Edukativně - stimulační skupiny

MŠ Na Dolech 08. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Od listopadu 2023 do března 2024 na naší MŠ probíhaly prvním rokem Edukativně-stimulační skupiny pro předškolní děti (10 lekcí).

• Obrázek článku Předškoláci na ZŠ nám. 9.května

MŠ Na Dolech 01. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Předškoláci navštívili ZŠ nám. 9.května.

• Obrázek článku Velikonoční strom na náměstí

MŠ Na Dolech 01. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

V pondělí 25. března pomohly děti z naší školky se zdobením velikonočního stromu na náměstí.